Aktualności i wydarzenia

ZOSTAŃ BADACZEM TAJEMNIC Z „GRĄ PAŁACOWĄ”

7 listopada 2016

Z  okazji jubileuszu Pałacu Kultury i Nauki wystartowała gra terenowa pt. „Gra Pałacowa”!

Aby wziąć w niej udział wystarczy posiadać Kartę Gry, którą można otrzymać bezpłatnie w Oficjalnym Sklepiku z Pamiątkami PKiN na II piętrze Pałacu (w holu głównym obok kasy biletowej), lub samodzielnie wydrukować stąd:

Karta Gry – Gra Pałacowa

W zabawie wziąć udział może każdy – nie wiąże się to z żadnymi wymogami rejestracji, wnoszenia opłat, ani innymi zobowiązaniami.

Podczas gry odwiedzicie najciekawsze miejsca w Pałacu, a więc Teatr Lalka, Muzeum Ewolucji PAN, Muzeum Domków dla Lalek, punkt Warszawskiej Informacji Turystycznej, Muzeum Techniki i Przemysłu NOT oraz Kinotekę.

Grę można zacząć w dowolnym punkcie, ale ponieważ kończy się ona w Sklepiku z Pamiątkami w Holu Głównym PKiN,

dla wygody i w celu odwiedzenia wszystkich punktów warto rozpocząć ją z tego miejsca. Aby ukończyć grę nie ma obowiązku wykonania wszystkich zadań na trasie. Jeśli więc z jakiś powodów (np. któryś z punktów będzie zamknięty, pogoda lub zbyt długa trasa utrudni rozwiązanie zadań) nie uda się wypełnić całej Karty, do zabawy można wrócić innego dnia, lub udać się na metę mimo to. Warto jednak odwiedzić wszystkie punkty, gdyż oprócz pamiątkowych pieczątek, na uczestników mogą tam czekać również dodatkowe niespodzianki!

Szacujemy, że przejście całej trasy i wykonanie zadań zajmie około godziny, ale wszystko zależy od indywidualnego tempa uczestników.

UWAGA NAGRODY !!!

Na wszystkich, którzy dotrą na metę z wypełnionymi Kartami Gry czekają Certyfikaty udziału w grze oraz pamiątki,

a na pierwszych uczestników także upominki od naszych Partnerów.

Są to m. in. :

  • 61 bezpłatnych wejściówek z okazji 61. urodzin Pałacu do Muzeum Ewolucji PAN
  • vouchery na bilety do Kinoteki
  • zestawy warszawskich gadżetów od Warszawskiej Informacji Turystycznej
  • niespodzianki w Muzeum Domków dla Lalek

NASZA GRA TRWAĆ BĘDZIE BEZTERMINOWO, TZN. MOŻECIE WYRUSZYĆ NA TRASE JUŻ DZIŚ, ALE MOŻECIE TO ZROBIĆ TEŻ W PRZYSZŁOŚCI. WYSTARCZY WYDRUKOWAĆ KARTĘ GRY, UZBROIĆ SIĘ W DŁUGOPIS LUB OŁÓWEK ORAZ DOBRY HUMOR  :)

ZAGADKI PAŁACU CZEKAJĄ NA ODKRYCIE!

Pliki do pobrania:

Karta Gry – Gra Pałacowa

Zasady Gry Pałacowej